Začněte s odlužením!

Jak zamezit exekuci!

Rádi vám to řekneme

Jedinou šancí, jak se vyhnout exekucím, je osobní bankrot. V případě, že již exekuce máte je Vaší jedinou možností jak se zbavit neustálého narůstání závazku a nátlaku exekutorů také co nejrychlejším podání návrhu. Jediná cesta, jak se vymanit z vlivu exekutorských praktik!

V České republice jsou velice přísná pravidla pro vyhlášení osobního bankrotu, a proto doporučujeme poradit se s odborníky.

Čemu se vyvarovat:

Nedoporučujeme poradenská centra bez fyzicky existujících kanceláří, pevných linek a záruk na úspěšné podání bankrotu. Pravidla pro Osobní bankrot jsou natolik jasná, že lze vyhodnotit úspěšnost podaného bankrotu předem.

Je třeba si také dát pozor na poradenská centra financové finančními institucemi. Jejich úkolem je zejména zastupovat zájem zřizovatele a nikoliv dlužníka. V osobním bankrotu se hraje o čas i o peníze. Je rozdíl splácet 30% z čistého dluhu nebo z dluhu navýšeného o pokuty a úroky, které jste podepsali bankám při čerpání úvěrů.

Osobní bankrot je dobré svěřit odborníkům, kteří hájí zájem dlužníka, nikoliv zájem věřitele. Špatné rozhodnutí dlužníka může znamenat i konec šancí na vyhlášení osobního bankrotu.

Více zde:

Žádost o bankrot!

Garance 100% úspěšnosti osobního bankrotu

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů pro vyhodnocení nároku na osobní bankrot, poskytnuté osobní údaje jsou dále poskytnuty smluvní advokátní kanceláři, jež bude Osobní bankrot vyhodnocovat a zpracovávat. Vše je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., dle podmínek uvedených v příloze: ZDE

Výhody

Má to jen svoji světlou stránku

1.
Zastavení splátek

Při podání žádosti o oddlužení okamžitě zastavíte splátky svým věřitelům.

2.
Klid od věřitelů a exekutorů

Podáním žádosti o oddlužení jste zcela ochránění od věřitelů a exekutorů (od podání žádosti o oddlužení na soud, exekutor již nesmí přijít do domácnosti zabavit majetek, vymáhat splátky).

3.
Stop exekutorovi

Zastavíme exekutora při zabavování věcí z Vašeho bytu tak, aby ztratil nárok na Váš majetek, nebo majetek Vaší rodiny

4.
Zastavení úroků

Schválením oddlužení se zastaví veškeré úroky a narůstání Vašich závazků

5.
Jednotná výše splátky

Po dobu 5 let budete splácet celkovou jednotnou částku(výrozně poníženou než tomu bylo doposud), která Vám již nebude narůstat

6.
Odhalení všech závazků

Oddlužení Vám pomůže odhalit veškeré Vaše závazky a to i takové, o kterých jste nevěděli.

7.
Nový život

Po ukončení 5 letého splácení jste bez závazků a můžete začít nový život!!!

Více zde:

Naše garance

Co řekneme, to platí

Přečtěte si recenze našich klientů...

My nelžeme

Mé oddlužení proběhlo naprosto v pořádku. Bylo rychlé a všihcni se mnou jednali férově. Pomohli mi vyřešit těžkou situaci, když jsem měla noční můry z exekutorů. Děkuji Vám, teď už můžu v klidu spát

Kateřina Svobodová

Před mým oddlužením jsem svou tíživou finanční situaci řešil půjčku za půjčkou z obav exekutorů. Nebyl jsem schopen splácet, dluhy neustále narůstaly a já nevěděl co si počít. Naštěstí jsem se dozvěděl o této firmě, která mi pomohla urovnat vše do pořádku.

Tomáš Novák

Naprosto nejlepší a nejúžasněší firma!! Můj dluh mi snížili o 70% a to jen díky osobnímu bankrotu

Zdenka Horáková

Když jsem byla na dně tato společnost mi pomohla, tak jim to chci aspoň trochu oplatit tímto komentářem. Naprosto doporučuju všem lidem.

Petr Veselý
Více zde:

Kontaktujte nás!

Pošlete nám žádost o osobní bankrot či dotaz - zdarma

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů pro vyhodnocení nároku na osobní bankrot, poskytnuté osobní údaje jsou dále poskytnuty smluvní advokátní kanceláři, jež bude Osobní bankrot vyhodnocovat a zpracovávat. Vše je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., dle podmínek uvedených v příloze: ZDE